POMAGANIE jest takie proste!

Agrafka kończy 10 lat!

Agrafka kończy 10 lat!

Ach co to był za bal, który trwał do samego rana. Tak długo wyczekiwany i przygotowywany. W jednym miejscu, w jednym czasie – 22 kwietnia w dużej Sali Restauracji SALEM, odbył się bal z okazji 10-lecia istnienia Grupy Wolontarystycznej „AGRAFKA” W tym wyjątkowym dniu zebrało się prawie 90 osób ze 180 wolontariuszy, którzy w ciągu 10 lat działali w grupie.

Cała uroczystość była dopięta na ostatni guzik. Rozpoczęliśmy pięknym polonezem poprowadzonym przez wodzireja. Później było trochę czasu na wspólną zabawę, zdjęcia i poczęstunek. O 22:00 kilka Agrafek zatańczyło przepięknego walca wiedeńskiego, do którego przygotowywali się już dłuższy czas. Po tym przyszedł czas na wspaniały kabaret „50 twarzy Agrafki”. Wiele osób nawet nie spodziewało się wątków, które pozostały w naszej pamięci i zostały przedstawione w komiczny sposób ponownie.

Oczywiście niespodzianek tego wieczoru nie brakowało! Wręczone zostały OSKAR’y w 15 kategoriach dla tych naj, naj, najaktywniejszych, najzabawniejszych, najwytrwalszych, najbardziej pozostających w pamięci Agrafek. Każdy w jakiś sposób się wyróżnił, ale nie sposób było przyznać statuetkę każdemu. Honorowy Oskar oczywiście trafił w ręce AGUSI – naszego niezastąpionego koordynatora!!! Wyjątkowe wyróżnienie za ogromne wsparcie dla Koordynatora Grupy i za różnorodne, aktywne działania na rzecz całej Agrafki przez ponad 8 lat otrzymała Katarzyna Zellmer

Wisienką na torcie był prawie godzinny film złożony ze wszystkich najciekawszych materiałów, nagrań i zdjęć z 10 zebranych przez 10 lat, który zmontował nasz były wolontariusz Robert Zmysłowski. Było dużo łez, wzruszeń, uśmiechu i wspomnień.

Wspaniale było w taki sposób świętować to wyjątkowe dla każdej Agrafki (byłej i obecnej) wydarzenie, bo jak wiecie Agrafka nigdy nie rdzewieje!!!