Jesteśmy AKCJĄ a nie reakcją!

Obóz tajemnic.

Obóz tajemnic.

Tegoroczny obóz  z dzieciakami w Mrzeżynie trwał 17 dni. Jego tematyka wzorowana była na świecie Harrego Pottera, stąd hasło OBÓZ TAJEMNIC.

Komendantem tegorocznego obozu była po raz pierwszy w swojej karierze dh Aleksandra Gąska, a jej niezastąpionym oboźnym dh Robert Zmysłowski. Poza nimi do kadry AGrafkowej w tym roku dołączyli: Artur Saktura, Lili włodarczyk, Marta Jaworska, Marta Bartosiewicz i Magda Pietrasik.

Jak każdy z naszych Agrafkowych obozów tak i ten był wyjątkowy. Wyjątkowy bo czekało nas mnóstwo wyzwań, przeciwności, trudnych ale i pięknych chwil, nieprzespanych nocy, długich kąpieli w morzu i wiele wiele innych.
Spędziliśmy ten czas bardzo aktywnie wykorzystując każdą chwilę. Pogoda na szczęście w tym roku dopisywała i mogliśmy cieszyć się bliskim dostępem do morza. Poza tym jednak nie zabrakło czasu na wspólne gry zespołowe, gry terenowe w lesie, musztry, podchody, śluby, dyskoteki, talentshow i wiele innych. Takie zajęcia cieszą, uczą i bardzo integrują całą grupę.

Obóz stawia naszych wolontariuszy przed ogromnym wyzwaniem. Bardzo odpowiedzialnie do niego podchodzimy. Chcemy być wzorem dla naszych uczestników, ale jednocześnie traktujemy ich partnersko. To niezwykły czas gdy możemy zmierzyć się z własnymi słabościami, ale pokazać nasze mocne strony i umiejętności.