Jesteśmy AKCJĄ a nie reakcją!

Ferie w JUNIORZE 2018 :D

Ferie w JUNIORZE 2018 :D

W tym roku już drugi raz wpieraliśmy organizację półkolonii zimowych dla podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego „Junior”.  Każdy z pięciu dni pełen był atrakcji.

W poniedziałek odwiedziliśmy Łódzką papugarnię. Pierwszy raz w życiu mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska tym niezwykle kolorowym i głośnym ptakom.

Wtorek rozpoczęliśmy od zajęć plastycznych prowadzonych przez miejską bibliotekę, z masy solnej tworzyliśmy najróżniejsze kształty i obrazy. Następnym miejscem do którego dotarliśmy była sala zapaśnicza PTC. Urządziliśmy tam sportowe królestwo. Fikołkom nie było końca!

Trzeciego dnia półkolonii rozmawialiśmy z funkcjonariuszami Powiatowej Komendy Policji o kwestii jaką jest bezpieczeństwo w sieci. Usłyszeliśmy wiele interesujących rzeczy. Po spotkaniu przyszedł czas na długo wyczekiwany wypad na lodowisko.

W czwartek odwiedziliśmy piękne Warsztaty Terapii Zajęciowej podczas których mieliśmy okazję własnoręcznie przygotować walentynkowy podarunek, a także szansę na naukę tańca jump style.

Piątek, ostatni dzień upłynął nam pod znakiem nowych doświadczeń i kulinarnych eksperymentów. Wyruszyliśmy do naszego pabianickiego muzeum na wystawę pt. Doświadczalnia. A na deser zajęliśmy się przygotowaniem zdrowych słodkości.

Krem czekoladowy z daktylami i kakao TO NASZ NUMER JEDEN!

Cały tydzień minął nam jak jeden dzień. Jak to mówią, wszystko co dobre szybko się kończy.

Z uśmiechami na twarzy wspominamy wszystkie radosne chwile, które WSPÓLNIE spędziliśmy 🙂