Jesteśmy AKCJĄ a nie reakcją!

Maraton Agrafkowych akcji – MAJ!

Maraton Agrafkowych akcji – MAJ!

Przyszedł maj! Przyszedł czas na resort akcje!

Oj! było co robić!

 

12 maja 2018

W sobotę wsparliśmy Kruka, który już niejednokrotnie wspierał nas swoimi zdolnościami, podczas wspaniałej inicjatywy! Na parkingu przy SDH powstał Mural Marzeń! Każdy Pabianiczanin mógł własnoręcznie wpisać na nim swoje marzenie, większe czy mniejsze, bo każdy z nas ma marzenia i zasługuje na to, aby się spełniły. Każda z Agrafek również wpisała swoje marzenie na ścianie. Zwieńczeniem tej imprezy było wypuszczenie czerwonych balonów z helem do nieba, co miało symbolizować nasze spełniające się marzenia. Podczas tej akcji panowała niesamowicie pozytywna atmosfera! Miejmy marzenia, aby nasze życie stało się wielobarwne i nie bójmy się ich spełniać! Kruku – wspaniała inicjatywa!

18 maja 2018

Piknik „Rodzina ach rodzina” to coroczny piknik organizowany przez Ośrodek Profilaktyki i Integracji Społecznej w tym roku we współpracy z Placówką Wsparcia Dziennego JUNIOR. Podczas pikniku integrowało się wiele środowisk z terenu miasta Pabianic. Na przybyłych czekało wiele atrakcji – każdy mógł znaleźć coś dla siebie, oraz pyszne jedzenie. My jak co roku animowaliśmy najmłodszych uczestników imprezy!

19 maja 2018

Jak co roku braliśmy udział w obchodach Dni powiatu pabianickiego. Umalowaliśmy setki twarzy i ukręciliśmy baloniki. Oprócz tego prowadziliśmy animacje tj.rzut do celu, chodzenie na szczudłach czy trening równowagi

25 maja 2018

…animowaliśmy na pikniku w Petrykozach. Było bardzo rodzinnie 🙂 mimo kapryśnej pogody chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało 😀

W sobotę 27.05.18

było bardzo aktywnie. Jak co roku bawiliśmy się na Dniach aktywnych. Tym razem zawitaliśmy w świecie westernu. Dzieciaki wykazały się swoją celnością i sprawnością jak na kowboi przystało.

 

TO BYŁ BARDZO AKTYWNY CZAS – PRZED NAMI JESZCZE WIĘCEJ DZIAŁAŃ W CZERWCU!