Jesteśmy AKCJĄ a nie reakcją!

EKOARTFEST na zakończenie projektu „Rośnij”

EKOARTFEST na zakończenie projektu „Rośnij”


DZIĘKUJEMY!

Dzieci potrzebują mądrych dorosłych, aby mogły wzrastać. Idąc za tą ideą nasz trzymiesięczny projekt #RoŚnij rozkwitł. Poprzez etap wzrastania, czyli cyklu warsztatów socjoterapeutycznych, sportowych, arteterapeutycznych oraz ekologicznych, dzieci wzmocniły swoje kompetencje i poszerzyły wiedzę na wielu płaszczyznach.

Wszystkie potencjały wybuchły podczas festiwalu EkoArtFest.

Festiwal ten oraz podsumowanie konkursu #MiastoEkoUczynków mogło odbyć się dzięki wspierającym dorosłym, którzy zaangażowali się w to działanie:

Mosir Pabianice – dziękujemy za udostępnienie zielonego terenu. Dziękujemy za wsparcie logistyczne i fizyczną pomoc w sprzątaniu.
KrawGors. Dodatki Krawieckie – dziękujemy za torby, eko woreczki i cudne eko pudełka, ktore były nagrodą w naszym festiwalu.
Dafi – dziękujemy za eko prezenty w konkursie ekologicznym.
OLMATfresh s.c.Sklep Czwórka DobrońGminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pabianicach – dziękujemy za zorganizowanie zbiórki używanych toreb.
Strefa Ruchu – dziękujemy za prezenty promujące zdrowy styl życia.
Kwiaciarnia „W Ryneczku” – dziękujemy za kwiaty, ktore były symbolem rozwoju i piękna jakie mają w sobie wszystkie dzieci.

I wyjątkowe uściski dla Pepco oraz Pepcolandia za sfinansowanie naszego pomysłu.

Dzięki Wam ponad 100 dzieci odnalazło swoją wartość i moc.Agrafkowe Serce bije też mocniej na myśl o pracy jaką włożyła w koordynację projektu
Agata Radek. Dziękujemy Ci za ten czas i zaangażowanie. Brawa także dla Magdaleny Kwasik za koordynację warsztatów arteterapeutycznych. Gratulacje dla Szymona Andrysiaka za koordynację warsztatów sportowych i festiwalu. Również dla Aleksandry Wilczyńskiej za koordynację warsztatów dla dzieci w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Porszewicach.

Wszyscy razem się wzmocniliśmy. Wszyscy urośliśmy. Wszyscy odkryliśmy w sobie potencjał.

Więcej na temat festiwalu możecie zobaczyć:
tutaj -> Facebook film
oraz tutaj -> źródło ProMok

Zapraszamy!