Jesteśmy AKCJĄ a nie reakcją!

Spotkanie Wigilijne wolontariuszy.

Spotkanie Wigilijne wolontariuszy.

Okres świąt to dla nas wyjątkowy czas. Czas w którym możemy na chwilę się zatrzymać, złapać oddech, skupić na sobie. Jest to też czas, który podczas wspólnego parogodzinnego spotkania możemy przeżyć razem. W tym roku spotkaliśmy się 23 grudnia…czyli dzień przed Wigilią.

Plan spotkania nieoczekiwanie uległ zmianie a to za sprawą niespodziewanego gościa…tak, dobrze myślicie, był to święty Mikołaj, który przyniósł nam wyjątkowe prezenty – każda grzeczna Agrafka (innych nie ma) otrzymała wyjątkowy kubek ze zdjęciem całej grupy z ostatniego wyjazdu do Duninowa. Były również zamieszczone na nim sentencje które przyświecają naszym działaniom każdego dnia.

Po tej miłej niespodziance, swój czas miała grupa artystyczna, która w tym roku zamiast przedstawienia zaprosiła nas do wspólnego śpiewania kolęd. Z minuty na minutę to spotkanie robiło się coraz bardziej magiczne.

Elementem kulminacyjnym i najbardziej wzruszającym było wspólne dzielnie się opłatkiem i indywidualne składanie życzeń. To jest własnie ta chwila podczas której możemy sobie podziękować za wspólny czas, powspominać, złożyć życzenia – nie brakuje łez wzruszenia i szczerych wyznań.

Wręczyliśmy sobie prezenty i wysłuchaliśmy życzeń od Koordynatora, które jak zawsze płyną z głębi serca.

Był też czas na pogawędki i wspólny posiłek.

Jesteśmy wdzięczni za ten piękny czas.

Życzymy wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom i podopiecznym, aby i dla nich ten czas był wyjątkowy i piękny, a każda chwila była pełna miłości i radości.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI 🙂